O firmie
Produkty
Promocje
Kontakt

Dane firmy

Krakowska 154
35-111 Rzeszów
woj. podkarpackie
powiat rzeszowski

tel: 017 860 16 30
tel: 017 860 16 36
tel: 017 864 19 84
fax: 017 852 55 99


Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

Aktualności

Rozmiar czcionki: A A A

Donegal otrzymał tutuł "Przedsiębiorstwa Fair Play"

Tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play" otrzymują firmy postępujące etycznie w biznesie, rzetelne i uczciwe w stosunku do klientów, kontrahentów i pracowników. Obecność w gronie laureatów tak prestiżowego konkursu stanowi dla Donegal Sp. z o.o. olbrzymie wyróżnienie.Niniejszy certyfikat potwierdza transparentność oraz rzetelność naszego przedsiębiorstwa. Poddając się całorocznemu procesowi weryfikacji udało nam się spełnić wszystkie wymogi regulaminowe wykazując uczciwość i wierność zasadom "fair play" w biznesie. Potwierdza to również fakt , iż oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości, a relacje z naszymi Klientami oparte są na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

"Przedsiębiorstwo Fair Play" to firma, która na co dzień respektuje wartości etyczne i wzorowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i dostawców. Firma, która wyróżnia się zespołem zaangażowanych, kreatywnych i zadowolonych ze swojego miejsca pracy ludzi.

Dzięki uzyskaniu certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" jesteśmy czytelni nie tylko dla polskich partnerów, lecz również dla kontrahentów zagranicznych, jest to deklaracja stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej.
2011-12-02

Dołącz do Naszych Fanów na Facebooku!

Strona Donegala na Facebooku jest miejscem stworzonym z myślą o naszych Klientach aby mogli dzielić się swoimi poglądami i sugestiami na temat pielęgnacji ciała. Nasi specjaliści doradzą i przedstawią najlepsze produkty do pielęgnacji ciała, poinformują o specjalnych ofertach i nowościach.

Więc jeśli nie"polubiłeś" nas jeszcze na Facebooku, nie czekaj - Dołącz !!
2011-07-25

Innowacja w pielęgnacji dla Twojego ciała - seria F3 SYSTEMS

Marka Donegal jest wiodącą marką w sprzedaży akcesoriów kosmetycznych w Polsce i na świecie - cieszy się olbrzymią popularnością. Firma ma stabilną pozycję na rynku i zorganizowaną sieć odbiorców, którym oferuje wysoki asortyment skierowany do każdego konsumenta. Znakomite jakościowo produkty, atrakcyjne promocje dla klientów, wysoka gama produktów oraz ciekawy dising - sprawia ,że marka Donegal systematycznie poszerza grono zadowolonych odbiorców.

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma Donegal wprowadziła na rynek specjalnie przygotowaną serię do manicure i pedicure oraz pielęgnacji ciała - F3 SYSTEMS.

Seria F3 SYSTEMS została przygotowana z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania produktów oraz ciekawe rozwiązania wzornicze i kolorystyczne .


Skóra ciała wymaga tyle samo uwagi, co skóra twarzy. Aby prawidłowo o nią zadbać musi być systematycznie pielęgnowana. Na osłabienie kondycji skóry wpływa zarówno wysoka, jak i niska temperatura a dzięki stosowaniu odpowiednich preparatów oraz narzędzi, jest ona mniej podatna na jakiekolwiek uszkodzenia. Rzadko zwracamy uwagę na to, czego codziennie używamy do pielęgnacji ciała. Stosowanie powszechnie dostępnych kosmetyków może nie przynieść zadowalających efektów. Aby być pewnym właściwej pielęgnacji i zadbanego ciała należy zwrócić uwagę na środki jakie się do tego celu stosuje. W ofercie F3 SYSTEMS znajduje się 9 produktów, do manicure i pedicure a także produkty do codziennej pielęgnacji ciała.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą: www.donegal.com.pl
2011-07-13

Wprowadzenie nowych ozdób na paznokcie

Firma Donegal wprowadza kolejne 50 nowych ozdób na paznokcie. Aktualnie w naszym asortymencie znajdują się:
OZDOBY NA PAZNOKCIE Z CYRKONIAMI, OZDOBY NA PAZNOKCIE 3d, Ozdoby na paznokcie koronki.

Również nowością są ozdoby koronki 3D do naklejania na naturalne oraz sztuczne paznokcie o bardzo atrakcyjnym wyglądzie. Bardzo dobra jakość materiału, z którego zostały wykonane, zapewnia wysoką ich trwałość. Przed przyklejeniem ozdoby należy odtłuścić paznokieć. Po naklejeniu zaleca się pomalowanie paznokcia lakierem bezbarwnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą.
2009-09-15
Donegal Sp. z o.o.
tel: 017 860 16 30
O firmie   |   Produkty   |   Promocje   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska